MaradeusPotokaki GevsivsParadosi COFFEE ISLAND NEW
Greek Dutch English German Russian Turkish
Jumbo kouzina PastaCinque Navagos GyrosPlateias 83100
Ετήσιοι σχολικοί αγώνες Δημοτικών σχολείων Σάμου. Όλα τ’ αποτελέσματα

Ετήσιοι σχολικοί αγώνες Δημοτικών σχολείων Σάμου. Όλα τ’ αποτελέσματα

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος λίγο πριν τη λήξη του σχολικού έτους διεξήχθησαν στο  Καρλόβασι  την   Παρασκευή  08  Ιουνίου  οι  ετήσιοι  αγώνες  Δημοτικών  Σχολείων  Σάμου. Στους αγώνες οι μαθητές και μαθήτριες είχαν την ευκαιρία ν’ αγωνισθούν στο πλαίσιο του «ευ αγωνίζεσθε».

Πολλές συμμετοχές, ενώ τις πρώτες τρείς θέσεις στο γενικό σύνολο κατέκτησαν: 1η θέση το 2ο Δημοτικό σχολείο Σάμου, 2η θέση το Δημοτικό Πυθαγορείου και 3η θέση το 3ο Δημοτικό σχολείο Σάμου.

ΑΛΜΑ   ΕΙΣ   ΜΗΚΟΣ   ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ   2ο   Δημ, Σάμου 3.65
2 ΒΟΡΗΑ   ΑΘΗΝΑ 2007 3ο Δημ. Σάμου 3.48
3 ΒΕΒΑ   ΗΛΙΑΝΑ 2007 3ο Δημ. Σάμου 3.40
4 ΤΟΡΤΟΠΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ 2008 1ο Δημ. Σάμου 3.32
5 ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 Όρμου Καρ/σου 3.31
6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ   ΜΑΡΙΑ 2009 Δημ. Βαθέος 3.10
7 ΚΡΙΚΩΝΗ   ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2006 2ο Δημ. Σάμου 3.07
8 ΒΡΟΤΣΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 3.04
9 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 Δημ. Πυθαγορείου 2.96
10 ΤΖΕΡΕΤΑ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 Δημ. Πυθαγορείου 2.93
11 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2006 Δημ. Βαθέος 2.90
12 ΤΖΑΜΑ   ΝΤΕΑ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 2.86
13 ΔΑΜΟ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 Δημ. Βαθέος 2.85
14 ΚΑΛΟΓΡΑΙΑ   ΚΩΝ/ΝΑ 2006 Όρμου Καρ/σου 2.58
           
ΑΛΜΑ   ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ   ΑΓΟΡΙΩΝ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΑΡΜΠΑΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 3ο Δημ. Σάμου 4.54
2 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 4.29
3 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 4.12
4 ΔΗΜΗΤΡΕΛΙΑΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Δημ. Πυθαγορείου 3.72
5 ΜΑΛΑΓΑΡΗΣ   ΘΕΟΠΡΕΠΟΣ 2007 1ο Δημ. Σάμου 3.68
6 ΜΟΓΚΟΥΛΙ   ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2007 Δημ. Μυτιληνιών 3.50
7 ΜΑΘΙΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Δημ. Βαθέος 3.43
8 ΛΛΕΣΗ   ΛΕΟ 2006 2ο Δημ. Σάμου 3.25
9 ΛΑΜΠΙΡΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   2ο Δημ. Σάμου 3.25
10 ΜΠΑΖΙΝΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 3.10
11 ΠΑΝΟΥΣΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Δημ. Βαθέος 3.00
12 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 1ο Δημ. Σάμου 2.96
13 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ   ΕΜΜΑΟΥΗΛ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 2.78
14 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   3ο Δημ. Σάμου 2.53
15 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 Δημ. Πυθαγορείου 2.45
           
   60     ΜΕΤΡΑ     ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ…………ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΕΣ     ΣΕΙΡΕΣ

1η ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΚΛΑΒΟΥ   ΜΑΡΙΑ 2006 2ο Δημ. Σάμου 8΄΄90 ΠΡ
2 ΜΑΡΚΑΚΗ   ΝΕΦΕΛΗ 2006 Δημ. Κοντακείκων 9΄΄27   πρ
3 ΤΣΟΥΛΗ   ΕΛΕΝΗ 2006 Όρμου Καρ/σου 9΄΄52   πρ
4 ΜΙΚΕΛΕΦΙ   ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ 2008 1ο Δημ. Καρ/σου 10΄΄0
5 ΚΟΥΚΟΥΣΑ     ΤΙΝΑ 2006 1ο Δημ. Σάμου 10΄΄40

2η ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ, ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 1ο Δημ. Σάμου 9΄΄66 ΠΡ
2 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ   ΝΙΚΗ 2006 Δημ. Βαθέος 9΄΄76
3 ΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 9΄΄87
4 ΚΩΤΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 3ο Δημ. Σάμου 9΄΄98
5 ΚΑΤΣΟΥΡΑ   ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ 2007 1ο Δημ. Καρ/σου 10΄΄92

3η   ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΩΡΟΣΗ     ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2007 Δημ. Κοντακείκων 9΄΄42 ΠΡ
2 ΚΑΡΡΑ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 Δημ. Βαθέος 9΄΄70 πρ
3 ΣΟΥΛΤΑΔΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 9΄΄71
4 ΜΙΚΕΛΕΦΙ   ΕΛΕΝΗ 2008 1ο Δημ. Καρ/σου 9΄΄83
5 ΣΠΗΛΙΩΤΗ   ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ   2ο Δημ. Σάμου 10΄΄88

 00Dimotika02

60   ΜΕΤΡΑ   ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ……………………ΤΕΛΙΚΟΣ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΚΛΑΒΟΥ   ΜΑΡΙΑ 2006 2ο Δημ. Σάμου 8΄΄84
2 ΜΑΡΚΑΚΗ   ΝΕΦΕΛΗ 2006 Δημ. Κοντακείκων 9΄΄22
3 ΚΩΡΟΣΗ   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2007 Δημ. Κοντακείκων 9΄΄25
4 ΤΣΟΥΛΗ   ΕΛΕΝΗ 2006 Όρμου Καρ/σου 9΄΄50
5 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 1ο Δημ. Σάμου 9΄΄90
6 ΚΑΡΡΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 Δημ. Βαθέος 9΄΄95
           

 

60   ΜΕΤΡΑ     ΑΓΟΡΙΩΝ……..ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

1η   ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΜΙΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 Δημ. Πυθαγορείου 9΄΄24   ΠΡ
2 ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 1ο Δημ. Καρ/σου 9΄΄32
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ   ΙΣΙΔΩΡΟΣ 2008 1ο Δημ. Σάμου 9΄΄50
4 ΣΤΑΣΙΝΗΣ   ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2007 Δημ. Κοντακείκων 9΄΄58
5 ΣΚΟΡΔΕΛΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ 2006 Δημ. Βαθέος 10΄΄12
6 ΑΔΑΜ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 10΄΄17

2η ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ   ΜΑΡΙΟΣ 2006 2ο Δημ. Σάμου 8΄΄83 ΠΡ
2 ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ   ΑΝΕΣΤΗΣ 2006 Δημ. Κοντακείκων 9΄΄04 πρ
3 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 9΄΄26
4 ΓΚΟΥΜΑΣ   ΑΓΓΕΟΣ 2007 1ο Δημ. Καρ/σου 9΄΄47
5 ΧΡΗΣΤΟΥ   ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 10΄΄20
6 ΓΚΟΓΚΑ   ΕΡΓΙΣ 2008 3ο Δημ. Σάμου 10΄΄59

3η ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο Δημ. Σάμου 9΄΄03   ΠΡ
2 ΣΑΒΒΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 1ο Δημ. Σάμου 9΄΄09   πρ
3 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ   ΓΙΟΧΑΝ 2006 Όρμου Καρ/σου 9΄΄13   πρ
4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006 3ο Δημ. Σάμου 9΄΄20
5 ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 Δημ. Βαθέος 10΄΄00

00Dimotika03

60   ΜΕΤΡΑ     ΑΓΟΡΙΩΝ……..ΤΕΛΙΚΟΣ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ   ΜΑΡΙΟΣ 2006 2Ο Δημ. Σάμου 8΄΄70
2 ΚΑΡΜΙΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 Δημ. Πυθαγορείου 9΄΄98
3 ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ   ΑΝΕΣΤΗΣ 2006 Δημ. Κοντακείκων 9΄΄0
4 ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   2Ο Δημ. Σάμου 9΄΄05
5 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ   ΓΙΟΧΑΝ 2006 Όρμου Καρ/σου 9΄΄18
6 ΣΑΒΒΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 1ο Δημ. Σάμου 9΄΄27
           

   300   ΜΕΤΡΑ     ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ……….ΤΕΛΙΚΕΣ   ΣΕΙΡΕΣ

1η     ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΑΚΑΔΑ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 3ο Δημ. Σάμου 54΄΄08
2 ΛΙΟΝΤΑ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Δημ. Μυτιληνιών 57΄΄31
3 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   Δημ. Βαθέος 63΄΄29
4 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ 2006 1ο Δημ. Σάμου 65΄΄80

2η   ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΛΩΡΟΥΣ   ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 Δημ.Βαθέος 56΄΄07
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   ΜΑΡΙΑ 2006 Όρμου Καρ/σου 56΄΄71
3 ΚΑΜΙΛΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 58΄΄52
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 3ο Δημ.Σάμου 69΄΄00

3η   ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 2ο Δημ. Σάμου 57΄΄70
2 ΦΙΛΙΠΠΗ   ΑΣΗΜΙΝΑ Δημ. Κοντακείκων 60΄΄41
3 ΤΣΙΠΕΤΟΥ   ΚΩΝ/ΝΑ 2007 1ο Δημ.Σάμου 62΄΄53
4 ΤΖΟΥΛΑ   ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 Όρμου Καρ/σου 64΄΄40

 00Dimotika04

   300     ΜΕΤΡΑ   ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ……..ΤΕΛΙΚΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΑΚΑΔΑ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 3ο Δημ. Σάμου 54΄΄08
2 ΦΛΩΡΟΥΣ   ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 Δημ. Βαθέος 56΄΄07
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   ΜΑΡΙΑ 2006 Όρμου Καρ/σου 56΄΄71
4 ΛΙΟΝΤΑ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Δημ. Μυτιληνιών 57΄΄31
5 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 2ο Δημ.Σάμου 57΄΄70
6 ΚΑΜΙΛΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 58΄΄52
7 ΦΙΛΙΠΠΗ   ΑΣΗΜΙΝΑ   Δημ. Κοντακείκων 60΄΄41
8 ΤΣΙΠΕΤΟΥ   ΚΩΝ/ΝΑ 2007 1ο Δημ. Σάμου 52΄΄53
9 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   Δημ.Βαθέος 63΄΄29
10 ΤΖΟΥΛΑ   ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 Όρμου Καρ/σου 64΄΄40
11 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΩΑΝΝΑ 2006 1ο Δημ. Σάμου 65΄΄80
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 3ο Δημ. Σάμου 69΄΄00
           
300   ΜΕΤΡΑ     ΑΓΟΡΙΩΝ……..ΤΕΛΙΚΕΣ   ΣΕΙΡΕΣ

1η   ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΤΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 2007 Δημ.Μυτιληνιών 53΄΄65
2 ΒΑΡΣΑΜΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 55΄΄61
3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 1ο Δημ. Σάμου 58΄΄80
4 ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΟΡΦΕΑΣ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 59΄΄80
5 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Δημ.Βαθέος 59΄΄88

2Η   ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΧΠΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ   ΕΚΤΟΡΑΣ 2006 Δημ.Πυθαγορείου 55΄΄00
2 ΚΟΥΤΖΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 1ο Δημ. Σάμου 58΄΄53
3 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 59΄΄55
4 ΚΡΟΚΙΔΑΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 2ο Δημ.Σάμου 59΄΄80
5 ΧΟΒΟΛΟΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 60΄΄02

3η   ΣΕΙΡΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 Δημ. Πυθαγορείου 51΄΄50
2 ΛΙΟΝΤΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 Δημ.Μυτιληνιών 54΄΄05
3 ΣΧΟΙΝΑΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ   1ο Δημ.Καρ/σου 56΄΄87
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 Δημ.Κοντακείκων 59΄΄85
5 ΤΑΛΑΜΑΝΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ 2007 Δημ.Βαθέος 61΄΄80

 

300   ΜΕΤΡΑ     ΑΓΟΡΙΩΝ…….ΤΕΛΙΚΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 Δημ. Πυθαγορείου 51΄΄50
2 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΤΗΣ   ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 2007 Δημ. Μυτιληνιών 53΄΄65
3 ΛΙΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 Δημ. Μυτιληνιών 54΄΄05
4 ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ   ΕΛΤΟΡΑΣ 2006 Δημ. Πυθαγορείου 55΄΄00
5 ΒΑΡΣΑΜΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 55΄΄61
6 ΣΧΟΙΝΑΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ   1ο Δημ. Καρ/σου 56΄΄87
7 ΚΟΥΤΖΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 1ο Δημ. Σάμου 58΄΄53
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 1ο Δημ.Σάμου 58΄΄80
9 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 59΄΄55
10 ΚΡΟΚΙΔΑΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 2ο Δημ. Σάμου 59΄΄80
11 ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΟΡΦΕΑΣ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 59΄΄80
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 Δημ.Κοντακείκων 59΄΄85
13 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Δημ.Βαθέος 59΄΄88
14 ΧΟΒΟΛΟΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 60΄΄02
15 ΤΑΛΑΜΑΝΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ 2007 Δημ.βαθέος 61΄΄80
           

00Dimotika05 

600 ΜΕΤΡΑ     ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ   …….ΤΕΛΙΚΟΣ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΑΝΗ   ΕΛΕΝΗ   2ο Δημ.Σάμου 2΄05΄΄0
2 ΠΕΡΡΟΥ   ΕΛΕΝΗ 2006 Δημ.Πυθαγορείου 2΄06΄΄0
3 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΗ   ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 2΄15΄΄0
4 ΠΕΤΥΧΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 2006 1ο Δημ.Σάμου 2΄19΄΄0
5 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Δημ. Βαθέος 2΄20΄΄0
6 ΚΟΥΚΟΥΒΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ 2007 1ο Δημ.Καρ/σου 2΄25΄΄0
7 ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 3ο Δημ. Σάμου 2΄30΄΄0
8 ΔΑΝΑΜΠΑΣΗ   ΖΩΗ 2007 Δημ. Βαθέος 2΄31΄΄0
9 ΚΑΡΑΛΑΖΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Όρμου Καρ/σου 2΄39΄΄0
10 ΤΑΧΙΡΙ   ΑΡΓΚΙΤΑ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 2΄45΄΄0
11 ΜΙΣΙΡΗ   ΑΝΝΑ 2007 Όρμου καρ/σου 2΄53΄΄0
12 ΜΠΟΝΤΕ   ΜΕΓΚΙ 2007 3ο Δημ. Σάμου 2΄54΄΄0
13 ΜΠΕΖΑΤΙ   ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2007 1ο Δημ. Σάμου 3΄00΄΄0
14 ΓΙΩΡΓΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 1ο Δημ. Καρ/σου 3΄20΄΄0

00Dimotika07 

1000   ΜΕΤΡΑ     ΑΓΟΡΙΩΝ…..ΤΕΛΙΚΟΣ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΜΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 1ο Δημ. Καρ/σου 3΄41΄΄0
2 ΚΑΤΖΙΩΤΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   2ο Δημ. Σάμου 3΄42΄΄0
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 Δημ.Βαθέος 3΄44΄΄0
4 ΣΙΜΟΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2007 Δημ. Βαθέος 3΄51΄΄0
5 ΒΑΡΜΑΞΙΖΗΣ   ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 Δημ.Πυθαγορείου 3΄52΄΄0
6 ΣΑΠΟΥΝΑΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ 2006 1ο Δημ. Σάμου 3΄55΄΄0
7 ΚΡΗΤΙΚΟΥ   ΗΡΑΚΛΗΣ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 4΄09΄΄0
8 ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 4΄10΄΄0
9 ΓΙΑΝΝΟΥ   ΜΙΧΑΗΛ 2006 Δημ. Μυτιληνιών 4΄11΄΄0
10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 2ο Δημ. Σάμου 4΄12΄΄0
11 ΣΚΟΥΤΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Όρμου Καρ/σου 4΄14΄΄0
12 ΣΕΧΙΤΑΙ     ΝΑΜΙΚ 2008 3ο Δημ. Σάμου 4΄22΄΄0
13 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΑΝΑΓ/ΤΗΣ 2006 1ο Δημ.Σάμου 4΄29΄΄0
14 ΧΑΡΙΛΑΟΥ   ΝΕΣΤΩΡ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 4΄31΄΄0
ΡΙΨΗ   ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ     ΣΦΑΙΡΑΣ   ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΧΠΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΕΛΩΝΗ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2006 Δημ.Πυθαγορείου 33.85
2 ΡΟΥΜΠΙΕ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 Δημ. Μυτιληνιών 27.40
3 ΤΖΑΜΑ   ΡΑΙΛΑ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 27.04
4 ΠΑΛΛΟΥΟΤΤΟΛΟ   ΑΛΗΘΙΝΗ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 25.60
5 ΤΣΑΚΑΛΑΚΗ   ΔΑΦΝΗ 2006 1ο Δημ.Καρ/σου 24.25
6 ΔΙΒΑΝΕ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 1ο Δημ. Σάμου 23.95
7 ΧΟΥΤΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 Δημ. Πυθαγορείου 23.10
8 ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Όρμου Καρ/σου 21.50
9 ΒΑΛΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 Δημ.Κοντακείκων 21.45
10 ΤΣΟΥΚΑΛΑ   ΜΑΡΙΑ   1ο Δημ. Καρ/σου 20.45
11 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ   ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 2007 1ο Δημ. Σάμου 19.88
12 ΖΑΦΕΙΡΗ   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2007 Όρμου Καρ/σου 19.65
13 ΤΡΙΠΥΛΑ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2008 Δημ.Κοντακείκων 19.25
14 ΤΖΙΑΜΠΙΚΑΝΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2006 Δημ. Βαθέος 17.15
15 ΜΑΚΡΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   2ο Δημ. Σάμου 17.00
16 ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 1ο Δημ. Σάμου 15.80
             

00Dimotika08 

ΡΙΨΗ   ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ     ΣΦΑΙΡΑΣ   ΑΓΟΡΙΩΝ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 2ο Δημ. Σάμου 48.45
2 ΓΚΙΝΙ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 Δημ.Πυθαγορείου 45.35
3 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 1ο Δημ.Σάμου 43.15
4 ΤΗΓΑΝΑΣ   ΝΙΚΗΤΑΣ 2006 Δημ. Μ. Καρ/σου 40.80
5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 1ο Δημ. Σάμου 40.40
6 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 1ο Δημ. Καρ/σου 38.70
7 ΤΑΣΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 1ο Δημ. Καρ/σου 37.80
8 ΤΑΣΙΚΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Δημ Μυτιληνιών 37.36
9 ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Δημ. Μ. Καρ/σου 36.95
10 ΕΠΤΑΚΟΙΛΗΣ   ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ 2006 Δημ.Βαθέος 33.25
11 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ   ΜΑΡΙΟΣ   Δημ.Κοντακείκων 30.95
12 ΑΡΓΥΡΗΣ   ΣΟΦΙΑΝΟΣ 2007 Όρμου Καρ/σου 30.80
13 ΑΝΤΩΝΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Δημ.Κοντακείκων 29.65
14 ΜΑΡΙΝΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ 2006 3ο Δημ. Σάμου 29.15
15 ΒΙΤΟΣ   ΣΕΡΓΙΟΣ 2006 3ο Δημ.Σάμου 28.60
16 ΤΣΙΟΥΡΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 2ο Δημ.Σάμου 27.85
17 ΦΛΩΡΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Δημ.Βαθέος 26.55
18 ΣΚΙΑΔΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Δημ.Πυθαγορείου 26.15

                 

00Dimotika09                             

                                         ΚΑΤΑΝΟΜΗ   ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ

ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟ ΑΡΓΥΡΟ ΧΑΛΚΙΝΟ
2ο Δημ. Σάμου 5 1  
Δημ.Πυθαγορείου 2 3  
3ο Δημ.Σάμου 2 1 1
1ο Δημ.Καρλοβάσου 1    
Δημ. Μυτιληνιών   2 1
Δημ. Κοντακείκων   1 2
Δημ.Μ. Καρ/σου   1 2
Δημ.Βαθέος   1 1
Όρμου Καρλοβάσου     2
1ο Δημ.Σάμου     1

00MaradeusPotokaki

telion VKD MARKET Biomed Varagiannis

Ακουστε Ζωντανα!

Επικοινωνία

Samos Today

Θ.Σοφούλη 155
83100 Σάμος
Τηλ. +30 22730 87966 & 87967

Mail: info@samostoday.gr

Βρείτε μας στο Facebook