Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης

ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΤΑΣΣΟΥ Υποψήφιος Περιφερειάρχης

Εκλογική Περιφέρεια Ικαρίας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΓΛΑΡΟΥ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Λέσβου

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΑΝΔΡΗ - ΡΑΦΤΕΛΗ  ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           

ΑΝΘΥΠΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                      

ΑΝΤΩΝΑ – ΒΟΥΓΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                       

ΑΡΧΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                                      

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                         

ΒΟΥΛΒΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                         

ΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                                         

ΓΙΑΝΝΟ ΜΑΡΣΕΛΝΤ  του ΜΙΧΑΛ                                                   

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                             

ΚΑΚΝΑΒΑΤΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                            

ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                                          

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                               

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ                                                   

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ  του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                             

ΚΑΡΑΤΖΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                             

ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                            

ΚΟΜΝΗΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ                                            

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ                                  

ΛΥΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                 

ΜΠΟΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                            

ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                 

ΝΤΙΝΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                          

ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                                            

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                    

ΣΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                    

ΤΟΥΡΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                             

ΧΥΔΕΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ      

Εκλογική Περιφέρεια Λήμνου

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΑΓΑ   ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΙΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΖΩΝΤΟΣ

ΠΛΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΖΩΝΤΟΣ-ΣΠΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σάμου

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΜΗΤΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΙΓΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΒΡΥΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΝΤΑΠΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΚΡΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Χίου

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΑΜΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΔΙΑΚΟΡΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΑΚΑΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΜΑΡΙΓΩ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΥΝΟΥΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΕΛΛΟΥ

ΜΟΡΦΟΥΛΗ – ΝΤΟΥΣΛΑΖΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΞΥΛΑΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΛΗΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΑΡΡΗ – ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΤΡΑ ΜΑΡΙΚΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

00CharismaMikro